baner_main

BEST
SOLUTIONS
BASED ON
EXPERIENCE

baner_main

BEST
SOLUTIONS
BASED ON
EXPERIENCE

baner_main

BEST
SOLUTIONS
BASED ON
EXPERIENCE

baner_main

BEST
SOLUTIONS
BASED ON
EXPERIENCE

Outsourcing

Termin „outsourcing powstał z połączenia 3 angielskich słów: outside (zewnętrzny), resource (zasoby) i using (korzystanie). W dosłownym tłumaczeniu outsourcing oznacza wykorzystywanie zewnętrznych zasobów. W praktyce polega na zlecaniu wykonania całości lub części zadań biznesowych zewnętrznym firmom specjalizującym się w danej branży.

Radfarm to firma, która specjalizuje się w takich zleceniach i w umiejętny sposób optymalizuje biznes w szerokim tego słowa znaczeniu.

Dzięki powierzonym nam zadaniom, Państwa organizacja będzie mogła skupić się na najważniejszych aspektach swojej działalności, zaoszczędzić cenne pieniądze i co więcej – szybciej się rozwinąć.

 

Zalety współpracy z Radfarm:

  • Redukcja kosztówOutsourcing pozwala ograniczyć wydatki związane np. z zakupem sprzętu, technologii, zatrudnieniem nowych osób czy wyszkoleniem obecnych pracowników. Pozwala płacić za usługę, a nie za infrastukturę.
  • Oszczędność czasu. Outsourcing pozwala na oddelegowanie rutynowych i czasochłonnych zadań na zewnątrz i skoncentrowaniu się pracowników na kluczowej działalności.
  • Dostęp do specjalistów i fachowej wiedzy. Outsourcing daje możliwość korzystania z cennej wiedzy i doświadczenia wielu specjalistów równocześnie, bez konieczności ich pełnego zatrudniania.
  • Wyższa jakość wykonywanych zadań. Specjaliści wykonują swoje obowiązki nie tylko szybciej, ale i bardziej efektywnie, co przekłada się na poprawę funkcjonowania biznesu.
  • Możliwość wprowadzenia do firmy nowych procesów. Ryzyko aktualizacji i starzenia się technologii spada na barki firmy outsourcingowej.
  • Klarowny podział obowiązków. Outsourcing pozwala na czytelny podział odpowiedzialności i ryzyka w przypadku odpowiednio skonstruowanych umów. 
  • Odciążenie etatowych pracowników firmyUwalnia menadżerów od czasochłonnych czynności administracyjnych i umożliwia koncentrację na podstawowej działalności firmy.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Skontaktuj się z nami. Dowiedz się jak możemy wspomóc Twój biznes!

Razem możemy więcej.